Zaprojektuj koszulkę MKS na sezon 2024/45!

10 cze 2024 |

Niecodzienną propozycję przed kolejnym sezonem ORLEN Superligi Kobiet ma dla swoich kibiców MKS URBIS Gniezno. Każdy parający się grafiką fan Żółto-czarnych ma okazję zgłosić swoją propozycję projektu oficjalnych strojów meczowych na rozgrywki 2024/25. Dla najlepszych projektów, przewidziano nagrody.

Powoli rozpoczynając okres przygotowań do nowego sezonu, władze MKS PR Gniezno otwierają się na propozycje kibiców: w tym roku, także pod kątem wyboru nowych strojów meczowych.

Każdy kibic, może zgłosić swój projekt na specjalnie przygotowanej do tego makiecie do 17 czerwca włącznie.
Szczegóły techniczne konkursu określa zamieszczony niżej regulamin.

Po ocenie nadesłanych projektów przez klubową komisję, wszystkie wyróżnione prace zostaną nagrodzone koszulką, a w przypadku wyboru którejś z propozycji na oficjalne stroje na sezon 2024/25, jej autor otrzyma 2 karnety sezonowe z możliwością rezerwacji wybranych miejsc.

 

Konkurs na stroje meczowe MKS URBIS Gniezno 2024/25 - REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest MKS PR Gniezno Sp. z o. o.
2. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie propozycji min. dwóch wersji (domowej i wyjazdowej) koszulek meczowych dla zawodniczek z pola.

WYMOGI TECHNICZNE

3. a) Projekty strojów zgłaszać należy w formie wektorowej, w plikach .pdf, wykonanych na załączonym pliku makiety: KOSZULKA - MAKIETA PDF
3. b) W załączonej makiecie autor projektu nie może naruszać układu i wielkości numerów oraz nazwsik zawodniczych, herbu klubowego oraz logotypów sponsorskich (jedynie ich barwę).
4. a) Projekty muszą bazować wyłącznie na kolorach wybranych z palety barw, używanej w klubowej komunikacji zewnętrznej, zawierającej barwy podstawowe:

  • ​​​​​​żółty #FFC72A
  • czarny #231F20
  • biały #FFFFFF

oraz uzupełniające:

  • szary #808080
  • błękitny #06A9DB
  • niebieski #1967B3
  • khaki #665010
  • ​​​​​​różowy #E62091​​​​.​​​​​​​​​​

​​​4. b) Stylistyka grafik powinna nawiązywać do stylów stosowanych w komunikacji zewnętrznej klubu —​​ tzw. styl „grunge”​​​​​​​.

5. Projekty należy przesyłać drogą elektroniczną, na adres biuro@mks-gniezno.pl, w tytule maila pisząc „KONKURS - KOSZULKI 24/25 - Imię i nazwisko zgłaszającego”.

WYMOGI REGULAMINOWE

6. Projekty muszą spełniać wymogi narzucane przez Regulamin Marketingowy ORLEN Superligi (na razie opierając się na regulaminie 2023/24) oraz regulaminy ZPRP, w tym najważniejsze zapisy takie jak:
- stroje domowe utrzymane w kolorystyce z dominującymi jasnymi barwami, z kontrastującą kolorystyką numerów, napisów i logotypów,
- stroje wyjazdowe utrzymane w kolorystyce z dominującymi ciemnymi barwami, z kontrastującą kolorystyką numerów, napisów i logotypów,
- stroje muszą być jednolite (dominujący w danym projekcie kolor musi być obecny zarówno z przodu, jak i z tyłu koszulki).

PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ

7. Projekty konkursowe zgłaszać należy na wskazany w pkt. 5 adres mailowy, do 17 czerwca włącznie.

WYBÓR WYRÓŻNIONYCH I ZWYCIĘZCÓW

8. Reprezentująca klub komisja konkursowa, w składzie określonym przez Zarząd klubu, oceni nadesłane prace najpóźniej do 24 czerwca br.
9. W przypadku wyboru zwycięskiego projektu, jego autor zostanie poproszony o stworzenie komplementarnych projektów spodenek oraz strojów bramkarskich, w bezpośredniej konsultacji z klubem.
10. Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do nie wybrania żadnej z przesłanych propozycji.

NAGRODY

11. W przypadku wyboru zwycięskiej pracy, jej autor otrzyma 2 karnety sezonowe, z możliwością stałej rezerwacji miejsc.
12. Autorzy prac wyróżnionych przez komisję konkursową zostaną nagrodzeni oficjalnymi gadżetami klubowymi (koszulki). Ostateczna liczba wyróżnionych prac będzie leżała w gestii komisji.
​​​​​​

13. Zgłaszając projetky w konkursie, ich autorzy akceptują tym samym niniejszy regulamin oraz wyrażają zgodę na ich publikację.
14. Administratorem danych osobowych uczestników konkurusu (imiona i nazwiska autorów projektów), jest organizatro konkursu.