Sezon 2023/24 - MKS PR Gniezno
superliga
SEZON 2023/2024
LP | DRUŻYNA | M | PKT | Z | ZPK | P | PPK | BZ | BS | +/- | FORMA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa mistrzowska: | |||||||||||
1 | KGHM MKS Zagłębie Lubin | 21 | 61 | 20 | 0 | 0 | 1 | 689 | 475 | 214 |
Z
Z
Z
|
2 | MKS FunFloor Lublin | 22 | 52 | 16 | 2 | 4 | 0 | 677 | 522 | 155 |
P
Z
Z
Z
|
3 | KPR Gminy Kobierzyce | 22 | 50 | 16 | 1 | 5 | 0 | 636 | 582 | 54 |
Z
P
Z
P
|
4 | MKS URBIS Gniezno | 21 | 37 | 11 | 1 | 7 | 2 | 566 | 576 | -10 |
P
P
Z
|
5 | MKS Piotrcovia | 21 | 24 | 8 | 0 | 13 | 0 | 569 | 607 | -38 |
Z
P
P
|
6 | Młyny Stoisław Koszalin | 21 | 23 | 7 | 1 | 13 | 0 | 535 | 555 | -20 |
P
P
P
|
Grupa spadkowa: | |||||||||||
7 | EKS Start Elbląg | 21 | 23 | 7 | 1 | 13 | 0 | 563 | 634 | -71 |
Z
P
P
|
8 | Handball JKS Jarosław | 21 | 21 | 5 | 1 | 11 | 4 | 492 | 534 | -42 |
Z
Z
Z
|
9 | AWS Energa Szczypiorno Kalisz | 21 | 15 | 4 | 1 | 15 | 1 | 525 | 645 | -120 |
P
Z
Z
|
10 | Galiczanka Lwów | 21 | 12 | 4 | 0 | 17 | 0 | 526 | 648 | -122 |
P
P
P
|
M
-
Mecze
PKT
-
Punkty
Z
-
Zwycięstwa
ZPK
-
Zwycięstwa po karnych
P
-
Porażki
PPK
-
Porażki po karnych
BZ
-
Bramki zdobyte
BS
-
Bramki stracone
+/-
-
BS
-
Bilans bramek
1.-3.
- kwalifikacje Ligi Europejskiej
4.
- kwalifikacja do Pucharu Europejskiego
1.-6.
- grupa Finałowa Superligi Kobiet
7.-10.
- grupa Spadkowa Superligi Kobiet
9.
- baraż o utrzymanie w Superlidze "Turniej Mistrzyń"
10.
- spadek do I ligi
LP | DRUŻYNA | M | PKT | Z | ZPK | P | PPK | BZ | BS | +/- | FORMA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa mistrzowska: | |||||||||||
1 | MKS Zagłębie Lubin | 18 | 54 | 18 | 0 | 0 | 0 | 580 | 388 | 192 |
Z
Z
Z
Z
Z
|
2 | MKS FunFloor Lublin | 18 | 42 | 13 | 1 | 3 | 1 | 518 | 470 | 48 |
P
Z
Z
Z
P
|
3 | KPR Gminy Kobierzyce | 18 | 40 | 13 | 0 | 4 | 1 | 532 | 446 | 86 |
Z
P
Z
Z
Z
|
4 | MKS Piotrcovia | 18 | 30 | 10 | 0 | 8 | 0 | 518 | 491 | 27 |
Z
P
P
Z
P
|
5 | Eurobud JKS Jarosław | 18 | 27 | 7 | 2 | 7 | 2 | 468 | 466 | 2 |
Z
Z
Z
Z
Z
|
6 | Galiczanka Lwów | 18 | 24 | 7 | 1 | 9 | 1 | 485 | 506 | -21 |
P
Z
P
P
Z
|
Grupa spadkowa: | |||||||||||
13 | EKS Start Elbląg | 18 | 18 | 6 | 0 | 12 | 0 | 474 | 548 | -74 |
P
P
P
Z
P
|
14 | MKS PR Urbis Gniezno | 18 | 17 | 5 | 1 | 12 | 0 | 472 | 563 | -91 |
Z
P
P
P
P
|
15 | Młyny Stoisław Koszalin | 18 | 15 | 4 | 1 | 12 | 1 | 459 | 509 | -50 |
P
P
P
Z
P
|
16 | KPR Ruch Chorzów | 18 | 3 | 1 | 0 | 17 | 0 | 458 | 577 | -119 |
P
Z
P
P
P
|
M
-
Mecze
PKT
-
Punkty
Z
-
Zwycięstwa
ZPK
-
Zwycięstwa po karnych
P
-
Porażki
PPK
-
Porażki po karnych
BZ
-
Bramki zdobyte
BS
-
Bramki stracone
+/-
-
BS
-
Bilans bramek
1.-3.
- kwalifikacje Ligi Europejskiej
4.
- kwalifikacja do Pucharu Europejskiego
1.-6.
- grupa Finałowa Superligi Kobiet
7.-10.
- grupa Spadkowa Superligi Kobiet
9.
- baraż o utrzymanie w Superlidze "Turniej Mistrzyń"
10.
- spadek do I ligi