Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna rozpoczęty!

20 sie 2022 |

We wczorajszym spotkaniu, rozpoczynającym Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza, gnieźnieńska drużyna zwyciężyła nad niemieckikm trzecioligowcem Frankfurterem HC. “Żółto-czarne” od samego początku przeważały punktowo nad przeciwnikiem, a pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 18-11. Początek drugiej połowy był wyrównany, jednakże to gnieźnianki w późniejszych minutach okazały się być skuteczniejsze, tym samym wygrywając 32-22.

MKS PR Urbis Gniezno: Hoffmann, Konieczna, Chojnacka, Kuriata, Tanaś (1), Kasprowiak (2), Łęgowska (2), Giszczyńska (2), Widuch (2), Siwka (3), Matysek (3), Kaczmarek (3), Hartman (4), Guziewicz (4), Nurska (6)