Sprzedaż karnetów trwa

7 sie 2023 |

Trwa sprzedaż pierwszej puli karnetów na superligowe mecze MKS URBIS Gniezno w sezonie 2023/24. Warto się pospieszyć z zakupem, ponieważ powoli ubywa karnetów z pierwszej, promocyjnej puli.

Jako, że rozpoczęcie sezonu zbliża się wielkimi krokami, już dziś warto zaopatrzyć się w karnet, który będzie uprawniał do wejścia na wszystkie domowe mecze rundy zasadniczej, a także na drugą rundę zmagań – bez względu na to w której z grup (play-off lub grupa spadkowa) przyjdzie rywalizować naszej drużynie. Warto więc podkreślić, że w przypadku ewentualnego awansu Pszczół do pierwszej „szóstki”, karnetowicze dostaną w cenie swojej wejściówki dwa mecze gratis.

Dla najszybszych, jeszcze pozostała część pierwszej, promocyjnej puli 250 karnetów w cenie 250 zł, po jej wyczerpaniu cena wzrośnie do 300 zł. W sprzedaży są także karnety ulgowe, w cenie 150 zł. W tym przypadku nie przewidziano zmiany ceny, niezależnie od momentu zakupu. Na pierwszych 250 kibiców, którzy nabędą stałe wejściówki czekają także prezenty: klubowe gadżety w postaci ramek do tablic rejestracyjnych oraz mini szalików klubowych do samochodu.

Ceny jednorazowych biletów w sezonie 2023/24 to 25 zł – bilet normalny, 15 zł – bilet ulgowy. W porównaniu do poprzednich rozgrywek nie zmieniły się zasady uprawnień do nabycia ulgowych wejściówek. Z ulgi mogą korzystać uczniowie i studenci do 26. roku życia oraz emeryci, renciści i posiadacze legitymacji osób niepełnosprawnych. Dodajmy, że nadal darmowy wstęp na mecze będą miały dzieci do 7. roku życia.

Karnety można nabywać w biurze klubu w hali im. M. Łopatki we wtorki, środy i czwartki w godzinach 15:00-19:00 oraz w sklepie „Manekin”, mieszczącym się w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 23/1.