Spot promujący sezon 2023/24 już po premierze

2 sie 2023 |

Wielkimi krokami zbliża się drugi dla gnieźnieńskich Pszczół sezon w Superlidze Kobiet. Zespół przygotowuje się do rozgrywek, a równolegle ruszyła sprzedaż karnetów na mecze. W ramach promocji zbliżającej się inauguracji, MKS URBIS Gniezno zaprezentował nowy spot promocyjny.

 

Przygotowany na zlecenie klubu przez agencję kreatywną Off Book spot, podsumowuje wszystko to, co dają odbiorcom mecze w gnieźnieńskiej hali im. Mieczysława Łopatki: niesomowite, sportowe widowisko, zwroty akcji i walkę do samego końca na parkiecie oraz wypłełniony po brzegi, głośny dopingiem obiekt.

Spot przypomina jednocześnie o trwającej sprzedaży karnetów: powoli kończy się pierwsza, sprzedawana w promocyjnej cenie pula weściówek normalnych. Szczegóły dotyczące sprzedaży karnetów można znaleźć pod tym adresem.