Porażka juniorek w Dopiewie

13 lis 2019 |

W środę zespół MKS PR Gniezno rozegrał drugi mecz w ramach Wielkopolskiej Ligi Juniorek. Niestety, spotkanie w Dopiewie zakończyło się porażką podopiecznych trenera Romana Solarka. Miejscowe Pantery triumfowały aż 35:19.

Spotkanie od początku nie układało się po myśli przyjezdnych. Gnieźnianki nie potrafiły doprowadzić do wyrównania. W 24. minucie przegrywały już 18:9, ale wówczas coś drgnęło. MKS PR zdobył cztery bramki z rzędu, zmniejszając straty do pięciu trafień. Przed przerwą na tablicy wyników widniał rezultat 18:13. Niestety, w drugiej połowie rywalki były zdecydowanie bardziej skuteczne. W końcówce podkreśliły swoją przewagę, triumfując ostatecznie 35:19.

MKS PR Gniezno: Kałasz – Alwin, Gola (1), Nowicka, Gonera, Wieczorek (1), Rybicka (4), Kabacińska (1), Brząkała (2), Dolacińska (5), Jabłońska, Kłodowska (1), Grzegorek (4), Raczak.