OKNOPLAST sponsorem tytularnym II drużyny

6 paź 2023 |

MKS II OKNOPLAST Gniezno – pod taką nazwą wystartuje w sezonie 2023/24 druga drużyna seniorska MKS PR Gniezno, która w sobotę rozegra swój pierwszy mecz w 1. Lidze Kobiet. Logo sponsora pojawi się na nowych, oficjalnych koszulkach drugiego zespołu, które po raz pierwszy będzie można oglądać już podczas inauguracji w Kościerzynie.

Przypomnijmy, że drużyna jest seniorska głównie w teorii. Ogromną większość jej składu tworzą wychowanki Żółto-czarnych, występujące w niemal tym samym zestawieniu w Wielkopolskiej Lidze Juniorek. Ubiegłoroczny awans do 1. Ligi Kobiet pozwoli młodym Pszczółkom na zbieranie doświadczeń w „dorosłych” rozgrywkach na jeszcze wyższym poziomie.

W rozpoczynajacym się jutro sezonie 2023/24, sponsorem tytularnym MKS II została marka OKNOPLAST. To międzynarodowa firma, posiadająca w swoim portfolio okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety, bramy garażowe oraz szeroką gamę dodatków i akcesoriów. Działa w 19 krajach Europy i Ameryki Północnej. Dzięki szerokiej gamie produktów, stawianiu na bezkompromisową jakość oraz wyznaczaniu nowych trendów w branży, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm branży okiennej w Europie. Dział rozwoju produktu firmy nieustannie bada rynek oraz dostosowuje nowe produkty pod zmieniające się oczekiwania klientów. Rygorystyczne standardy kontroli jakości produktów, wyższe niż obowiązujące w branży, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania na długie lata. Więcej informacji na temat szerokiej oferty firmy można znaleźć pod adresem: http://oknoplast.com.pl

Współpraca pomiędzy gnieźnieńskim klubem, a marką OKNOPLAST została nawiązana dzięki wieloletniemu sponsorowi klubu, firmie Forplast – lokalnemu partnerowi handlowemu OKNOPLAST.