NAMEDSPORT pozostaje partnerem Superligi

18 paź 2023 |

NAMEDSPORT, producent wysokiej jakości odżywek i suplementów, przedłużył współpracę z Superligą o kolejne dwa sezony. Marka pozostaje Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet.

Na mocy zawartej umowy, marka NAMEDSPORT nabyła szereg świadczeń marketingowych, w tym ekspozycję podczas wszystkich spotkań ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet w sezonach 2023/2024 i 2024/2025. Promocja partnera obejmie m.in. reklamy na bandach wideo, w mediach digitalowych obu lig i klubów oraz podczas transmisji meczów na kanałach sportowych Telewizji Polsat. Marka będzie również partnerem wyboru najlepszego zawodnika każdego spotkania ORLEN Superligi, którego dokonają kibice w oficjalnej aplikacji mobilnej rozgrywek. 

- Kluczem do sukcesu była edukacja dotyczącą tego jak działa skuteczna i właściwa suplementacja, zarówno w okresie przygotowawczym do sezonu jak i w jego trakcie. Z tym wszystkim mocno związana jest rola regeneracji. Część zawodników i zawodniczek w tym aspekcie zaufała nam od samego początku. Inni potrzebowali na to więcej czasu. Dzisiaj widzimy bardzo fajne efekty tych działań, które mają odzwierciedlenie w liczbach. Nie tylko w kontekście sprzedaży i użytkowania naszych produktów, ale również ilości zapytań i zbudowanych relacji ze sportowcami, z czego niezmiernie się cieszymy - mówi Bartosz Weron, dystrybutor marki NAMEDSPORT.

W ramach świadczeń aktywacyjnych Superliga wspólnie z NAMEDSPORT, podobnie jak w poprzednich dwóch sezonach współpracy, zorganizuje cykl szkoleń dla zawodniczek i zawodników oraz fizjoterapeutów pracujących w klubach ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet. Celem działań jest edukacja sportowców w zakresie świadomej i bezpiecznej suplementacji oraz regeneracji. 

- Za każdym razem, gdy przedłużamy kontrakt z dotychczasowym partnerem, czujemy ogromną radość. Oznacza to, że cele, które sobie założyliśmy zostały zrealizowane i nasz partner widzi wymierne korzyści ze współpracy. Zdrowie i właściwa suplementacja odgrywają ogromną rolę w życiu nie tylko zawodowych sportowców, ale również każdego człowieka. Stąd ważne jest dla nas, by promować markę sprawdzoną, przebadaną i bezpieczną, która przyczynia się zarówno do osiągania wysokich wyników sportowych jak i wspierania w codziennym odżywianiu. Taką marką jest NAMEDSPORT i cieszę się, że nadal będzie towarzyszyć rozgrywkom ORLEN Superligi i ORLEN Superligi Kobiet – powiedział Piotr Należyty, Prezes Zarządu Superligi sp. z o.o.