MKS URBIS – Młyny Stoisław: dwugłos trenerski

15 wrz 2023 |

Już jutro odbędzie się spotkanie w ramach 2. serii ORLEN Superligi Kobiet. Gnieźnianki podejmą we własnej hali drużynę z Koszalina. Co mieli do powiedzenia trenerzy ekip, które spotkają się lada dzień?

Robert Popek (trener MKS URBIS Gniezno):

- Przygotowujemy się bardzo mocno do tego meczu. Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony po przegranej z Zagłębiem Lubin. Chcemy odbudować się mentalnie i zrobimy wszystko, żeby zdobyć trzy punkty w tym sezonie. Myślę, że w porównaniu do poprzedniego sezonu wróciło dziewczyn po kontuzji [do składu Młynów]. Mają dobrze zbilansowany skład i na pewno będą ciężkim i trudnym przeciwnikiem.

Krzysztof Przybylski (trener Młyny Stoisław Koszalin):

- MKS URBIS Gniezno to na pewno bardzo ciekawy zespół. Przed obecnym sezonem, uważam, że dobrze się wzmocnił. Ma bardzo ciekawą drugą linię, ciekawe skrzydła. Z pewnością będzie groźny dla każdego przeciwnika w tym sezonie. Myślę, że przyjedziemy po to, żeby walczyć o trzy punkty, ponieważ każdy mecz jest dla nas ważny i każde punkty są dla nas ważne. Chcemy zainkasować w tym meczu trzy punkty na trudnym terenie. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, ale będziemy się starali walczyć od pierwszej do ostatniej minuty, aby wyjechać z Gniezna z punktami.