MKS PR URBIS Gniezno z pierwszy wzmocnieniem!

10 lip 2021 |

Drużynę MKS PR URBIS Gniezno w sezonie 2021/2022 wzmocni Dominika Hoffmann. To bramkarka powoływana do kadry Polski juniorek!

Drużynę MKS PR URBIS Gniezno w sezonie 2021/2022 wzmocni Dominika Hoffmann. To bramkarka powoływana do kadry Polski juniorek!

Bramkarka swoją sportową karierę rozpoczynała w Bukowsko-Dopiewski KPR. Jest tegoroczną absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku. W tym okresie grała zarówno w pierwszej jak i drugiej drużynie naszych dotychczasowych rywalek SMS ZPRP. Wielokrotnie powoływana do juniorskiej Reprezentacji Polski i na specjalistyczne konsultacje bramkarskie. W 2017 roku z kadrą Wielkopolski zdobyła złoty medal, a 2 lata później srebrny krążek na Mistrzostwach Polski.

Aktualnie Dominika przebywa z kadrą Polski K2002 w Macedonii Północnej, gdzie już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy. – “Bardzo chciałam dołączyć do MKS-u, obserwowałam ten klub od dawna. Przyjeżdżając na mecze cieszyłam się, że będę mogła grać tak blisko domu i na tak wspaniałej hali, która na każdym meczu wypełniona jest kibicami. Dodatkowo przekonało mnie to, że będę mogła współpracować z trenerami, którzy prowadzili kadrę wojewódzką mojego rocznika. Cieszy mnie również to, że będę miała przyjemność tworzyć team z dziewczynami, które podchodzą profesjonalnie do wykonywanej pracy. Do zobaczenia na hali!”