Komunikat dot. karnetów na sezon 2020/2021

20 paź 2020 |

Informacja dla osób, które zakupiły karnety na sezon 2020/2021.

Informacja dla osób, które zakupiły karnety na sezon 2020/2021.

Drodzy kibice,

MKS PR URBiS Gniezno pragnie serdecznie podziękować Państwu za zakup karnetu na sezon 2020/2021. Z ogromną przykrością przyjęliśmy wprowadzone na terenie całego kraju ograniczenia epidemiczne, których skutkiem jest czasowy nakaz organizacji imprez sportowych bez udziału publiczności. Niestety, nie wiemy jak długo taka sytuacja będzie utrzymana.
W związku z tym proponujemy Państwu trzy możliwe warianty postępowania w aktualnej sytuacji:
a) zamiana karnetu na dobrowolna cegiełkę na rozwój naszego klubu wraz ze specjalnym rabatem na zakup biletów/karnetów w kolejnym sezonie. Brak Państwa odpowiedzi na niniejszego maila będziemy interpretować jak Waszą zgodę na przyjęcie takiego wariantu postępowania.
b) zwrot proporcjonalnej części wartości karnetu, zależnej od liczby meczów, na które nie będziemy mogli wpuścić kibiców, co zrealizujemy niezwłocznie po zakończeniu sezonu 2020/2021. Decyzję o wyborze tego wariantu postępowania prosilibyśmy skierować do nas mailem zwrotnym w terminie do 31.10.2020 roku. Brak odpowiedzi będziemy interpretować jako Państwa wybór wariantu a.
c) zwrot całej wartości zakupionego karnetu na sezon 2020/2021 w terminie zgodnym z regulaminem zakupu.
Decyzję o wyborze tego wariantu postępowania prosilibyśmy skierować do nas mailem zwrotnym w terminie do 31.10.2020 roku. Brak odpowiedzi będziemy interpretować jako Państwa wybór wariantu a. Liczymy, że w tym trudnym dla nas wszystkich momencie nadal będziecie Państwo nas wspierać i dopingować w walce na pierwszoligowych parkietach.
Dziękujemy, że jesteście z nami!