Kolejny rywal pokonany przez juniorki!

3 lis 2021 |

We wtorek MKS PR Gniezno odniósł pokaźne zwycięstwo na wyjeździe z drużyną Bukowsko-Dopiewski KPR (28:54). Było to spotkanie w ramach 2. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek.

Warunki meczu od początku dyktowały gnieźnianki. Pojedynek był kopią tego co pokazały juniorki wraz z juniorkami młodszymi pokazały we wcześniejszych meczach. Mocna obrona, skuteczne kontrataki i niszczycielska siła w ataku dały kolejne pewne zwycięstwo. Do przerwy mieliśmy 10:23.

W drugiej połowie gry gnieźnianki utrzymały skuteczność rzutową, finalnie dorzucając kolejne 31 bramek! Po końcowej syrenie triumf świętowały reprezentantki MKS PR Gniezno, mimo braku osłabienia w postaci kontuzjowanej Weroniki Wabińskiej.

Bukowsko-Dopiewski KPR – MKS PR Gniezno 28:54 (10:23)

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – Alwin (15), Bartkowiak (8), Skoczeń (2), Piotrowska (1), Szymańska (2), Musiał (9), Tanaś (6), Brząkała (6), Śmigowska (5).

Najwięcej bramek dla Bukowsko-Dopiewski KPR – Ines Wosińska (5).