Karolina Chojnacka nadal w MKS. “Kibice zobaczą walkę i pozostawione serce na boisku”

10 sie 2020 |

Już we wrześniu wracamy do gry, a póki co kontynuujemy systematyczne prezentowanie zawodniczek, które w nadchodzącym sezonie będą bronić barw MKS PR URBIS Gniezno. Na kole nadal będziemy oglądać Karolinę Chojnacką.

Już we wrześniu wracamy do gry, a póki co kontynuujemy systematyczne prezentowanie zawodniczek, które w nadchodzącym sezonie będą bronić barw MKS PR URBIS Gniezno. Na kole nadal będziemy oglądać Karolinę Chojnacką.

Z klubem jestem związana już 12 lat. Chcę dalej się rozwijać oraz spełnić swoje marzenia gry w Superlidze – zaznacza i dodaje. – W nadchodzący sezonie celujemy w podium. Damy z siebie wszystko. Nieraz kibice zobaczą walkę i pozostawione serce na boisku. A moim indywidualnym celem jest bycie jeszcze lepszą niż w zeszłym sezonie. Mogę obiecać mojej drużynie i kibicom, że ich nie zwiodę i pokażę na co mnie stać.

Aktualnie 22-letnia obrotowa, podobnie jak i reszta zawodniczek, pieczołowicie przygotowuje się do startu rozgrywek. – Przygotowuję się do sezonu solidnie. Okres przygotowawczy rozpoczęłam już w lipcu. Systematycznie chodzę na siłownię oraz biegam. Towarzyszy mi przy tym moja mama, motywując mnie przy tym. W sierpniu dochodzą treningi na hali z piłką wraz z resztą drużyny – wyjaśnia.

Nasze szczypiornistki myślami są już przy nowym sezonie, w którym czeka nas rywalizacja w I lidze gr. A. – Jest to na pewno silna grupa, z wieloma drużynami już się spotkałyśmy. Wyniki tych meczów były różne, zależało to też na pewno od dyspozycji dnia. Pojawiły się też nowe drużyny i tak naprawdę nie wiemy czego mamy się spodziewać w starciu z nimi. Każdy mecz na pewno będzie inny, ale z każdego wyniesiemy cenne wskazówki i doświadczenie. Nasza drużyna będzie dawać z siebie wszystko by klasyfikować się na jak najlepszych miejscach w tabeli. Oczywiście do zdobywania cennych punktów przez nas będą nam potrzebni nas niezastąpieni kibice, którzy dopingiem będą nas wspierać – podsumowuje Chojnacka.

Wcześniej nowy kontrakt z klubem podpisały Jagoda Linkowska, Joanna Sawicka, Agnieszka Siwka oraz Marta Giszczyńska.