Juniorki młodsze powalczą o awans do 1/8 Mistrzostw Polski w Szczecinie

29 mar 2021 |

MKS PR Gniezno awansował do rozgrywek centralnych i będzie reprezentować nasz klub w turnieju 1/16 Mistrzostw Polski. W związku z trwającymi obostrzeniami zmianie uległ termin rozegrania turnieju. Poznaliśmy też naszych rywali, z którymi zmierzymy się  walce o wyjście z grupy.

MKS PR Gniezno awansował do rozgrywek centralnych i będzie reprezentować nasz klub w turnieju 1/16 Mistrzostw Polski. W związku z trwającymi obostrzeniami zmianie uległ termin rozegrania turnieju. Poznaliśmy też naszych rywali, z którymi zmierzymy się  walce o wyjście z grupy.

Juniorki młodsze MKS PR Gniezno turniej 1/16 mistrzostw Polski rozegrają w Szczecinie w dniach 23-25.04. a nie jak wcześniej zaplanowano dwa tygodnie wcześniej.

Gnieźnianki trafiły do grupy C, w której ich rywalkami będą ekipy:
MKS Kusy Szczecin,
MKS Brodnica,
SMS Zagłębie Lubin.

Turniej 1/16 mistrzostw Polski rozpoczniemy spotkaniem z MKS Brodnica a zakończymy potyczką z gospodyniami MKS Kusy.