Informacje przed inauguracją

3 wrz 2023 |

Do pierwszego spotkania w ORLEN Superlidze Kobiet zostają już tylko dwa dni. Przyszedł więc czas powiadomić o nowościach oraz sprawach organizacyjnych.

Na samym początku warto wspomnieć o rzeczach, które nie zmieniają się względem poprzednich rozgrywek. Do hali, wszyscy kibice będą mieli wstęp na godzinę przed rozpoczęciem się spotkania. Tam czekają na nich kasy, w których będzie można zakupić bilet. Płatność odbywać będzie się za pomocą gotówki oraz karty. Ich ceny to 25 zł za bilet normalny i 15 zł za bilet ulgowy. Dzieci do 7. roku życia mają możliwość obejrzenia spotkania za darmo. Dostępna będzie również szatnia. W tym przypadku płatność będzie jedynie gotówką. Wartym uwagi jest też fakt, że sympatycy Pszczół wchodzą wejściem „A”, natomiast kibice przyjezdni wejściem „B”.

Jedną z nowości jest strefa, w której zawsze po zakończonym spotkaniu będzie można spotkać dwie zawodniczki Pszczół. Będzie znajdować się za jedną z bramek, a wstęp do niej będzie świetną okazją by porozmawiać ze szczypiornistkami, zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie, „zbić piątkę”, czy zdobyć ich autograf.

Podczas meczów rozgrywanych w hali im. Mieczysława Łopatki dalej będzie możliwość przyprowadzenia najmłodszych fanów gnieźnianek na zajęcia prowadzone przez animatorów partnera klubu – parku trampolin JumpNow. Jednak wraz z rozpoczynającym się sezonem strefa dla dzieci będzie funkcjonować w nowym miejscu. Znajdować się ona będzie w holu za sektorami J-P.

W nadchodzących rozgrywkach wszyscy zgromadzeni w hali ponownie będą mogli skorzystać ze strefy gastronomii. Tym razem na tych, którzy się do niej wybiorą czeka jednak większy wybór względem ubiegłego sezonu. Znajdzie się tam m.in. wata cukrowa, popcorn, czy nachosy. Warto dodać, że cały dochód będzie bezpośrednio wspierał dalszy rozwój klubu.

Inauguracyjne spotkanie z KGHM MKS Zagłębie Lubin już w najbliższy wtorek o godzinie 18:00. W sklepie „Manekin” oraz online dalej trwa sprzedaż biletów na ten mecz. Dodatkowo stacjonarnie nadal można także zakupić karnety.

Fot. Damazy Gandurski / Off Book. Agencja Kreatywna.