II liga: Porażka na rozpoczęcie rundy rewanżowej (relacja)

7 lut 2021 |

W meczu X kolejki II ligi SPR Kępno nie dało szans naszej drugiej drużynie Kapi Meble MKS PR II Gniezno i pokonało nas 38:32.

W meczu X kolejki II ligi SPR Kępno nie dało szans naszej drugiej drużynie Kapi Meble MKS PR II Gniezno i pokonało nas 38:32.

Bardziej doświadczone rywalki z Kępna od początku narzuciły swój styl gry. W 3 minucie gry objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca spotkania. Mimo to, podopieczne trenera Romana Solarka prezentowały się całkiem przyzwoicie, mając wygraną w zasięgu ręki. W kluczowych momentach meczu przyjezdne z Grodu Lecha potrafiły zniwelować stratę do kępnianek na jedną bramkę. W drużynie SPR-u ciężar walki na swoje plecy wzięła, m.in Ewa Nowicka – gnieźnianka, do niedawna zawodniczka MKS PR URBIS Gniezno, która zdobyła w sumie 7 trafień i była solidnym wsparciem dla Angeliki Walczak – 8 trafień. Te dwie zawodniczki wsparte solidną drugą linią poprowadziły swój zespół ku zwycięstwu. Podopieczne Grzegorza Markiewicza udanie zrewanżowały się, więc za porażkę w inauguracyjnym starciu tych ekip, które odbyło się w Gnieźnie.

KaPi Meble MKS PR II Gniezno: Olejniczak, Bober – Alwin 4, Nowak 6, Kabacińska, Brząkała, Draheim, Skoczeń 3, Wabińska 4, Musiał 4, Tanaś 6, Łachowska 3, Śmigielska 2, Nowicka.