II liga: Kapi Meble MKS PR II Gniezno podejmie APR Świdnica. Cel? Drugie zwycięstwo (zapowiedź)

23 paź 2020 |

Drugie zwycięstwo – to plan na ten weekend naszych rezerw. W najbliższą niedzielę, Kapi Meble MKS PR II Gniezno podejmie drużynę APR Świdnica.

Drugie zwycięstwo – to plan na ten weekend naszych rezerw. W najbliższą niedzielę, Kapi Meble MKS PR II Gniezno podejmie drużynę APR Świdnica.

Po wysokim zwycięstwie z SPR Kępno oraz porażce z Bukowsko-Dopiewskim KPR-em tym razem rywalem drużyny Kapi Meble MKS-u PR II Gniezno będzie drużyna ze Świdnicy. APR Świdnica w poprzedniej kolejce pokonała u siebie Wolsztyniaka Wolsztyn 26:25 i po dwóch kolejkach ligowych zajmuje na dzień dzisiejszy ósme miejsce w tabeli drugiej ligi. Gnieźnianki są na miejscu drugim, ponieważ mają lepszy bilans bramkowy.

Najskuteczniejszą zawodniczką APR Świdnica jest obecnie Karolina Delijewska, która zdobyła 20 bramek. W zespole z Gniezna najwięcej bramek rzuciły jak dotychczas Milena Kaczmarek oraz Maria Tanaś-po 8. Ta pierwsza nie będzie miała okazji powiększyć swojego dorobku strzeleckiego, bowiem na parkiecie hali przy ul.Sportowej 5 z pierwszego składu wystąpi najprawdopodobniej tylko Kamila Olejniczak – bramkarka.

Mecz Kapi Meble MKS PR II Gniezno-APR Świdnica odbędzie się w niedzielę, 25 października o godz. 15:00. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale serdecznie zapraszamy na transmisję on-line za pośrednictwem naszego portalu FB.