II liga: Blisko niespodzianki na gorącym terenie (relacja)

10 maj 2021 |

KaPi Meble MKS PR II Gniezno przegrał po ambitnej walce w Krapkowicach z miejscowym Otmętem.

Młode gnieźnieńskie szczypiornistki pomimo porażki z liderem rozgrywek drugiej ligi, Otmętem Krapkowice pozostawiły po sobie dobre wrażenie prowadząc do przerwy 12:11.

Po zmianie stron gnieźnianki kontynuowały dobrą passę utrzymując dwubramkowe prowadzenie. Lider rozgrywek II ligi przełamał się dopiero w 43’. W grze podopiecznych trenera Romana Solarka coś się zacięło i KS Otmęt złapał kontakt (20:20 w 44’). Kolejne osiem minut to seria 10 bramek gospodyń. Czarną passę zespołu z pierwszej stolicy Polski przerwałą Agata Alwin, rzucając dwie bramki w 51 i 52 minucie gry przy wyniku 28:20. Ostatecznie gnieźnianki przegrały 25:34.