Ambitne plany MKS PR URBIS Gniezno. Prezentacja drużyny za nami!

3 wrz 2020 |

W  czwartek w przerwie finału Pucharu Polski odbył się prezentacja MKS PR URBIS Gniezno przed nadchodzącymi rozgrywkami 2020/2021.

W  czwartek w przerwie finału Pucharu Polski odbył się prezentacja MKS PR URBIS Gniezno przed nadchodzącymi rozgrywkami 2020/2021.

Na parkiecie hali im. Mieczysława Łopatki pojawiły się wszystkie zawodniczki, które będą reprezentować MKS PR URBIS Gniezno. Prócz szczypiornistek, zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć sztab szkoleniowy zespołu, który niezmiennie od kilku lat tworzą Robert Popek i Roman Solarek oraz klubowego fizjoterapeutę – Norberta Synorackiego. Zabrakło jedynie psycholog Eweliny Salwin, która będzie wspiera naszą drużyną swoim radami oraz doświadczeniem przez kolejny sezon! – W każdym meczu będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Bardzo chcielibyśmy wygrywać, bo to ambicje każdego sportowca. Na pewno także życzylibyśmy sobie, aby w tym sezonie omijały nas kontuzje. W minionym sezonie zajęliśmy czwarte miejsce w lidze, zatem miło byłoby zaliczyć choćby drobniutki progres i „wskoczyć na pudło” – zgodnym chórem podkreślają zawodniczki z gnieźnieńskiego klubu.

Nowe rozgrywki rozpoczną się 26 września. Gnieźnianki swój pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe. Wówczas zmierzą się w Tczewie z tamtejszym SPR Samborem.