Wysoki triumf na początek 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych!

30 квіт. 2021 |

MKS PR Gniezno rozpoczął turniej 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Szczecinie od wysokiego zwycięstwa nad MKS Brodnica. W piątek podopieczne trenera Roberta Popka wygrały 40:13 (18:5).

MKS PR Gniezno rozpoczął turniej 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Szczecinie od wysokiego zwycięstwa nad MKS Brodnica. W piątek podopieczne trenera Roberta Popka wygrały 40:13 (18:5).

Gnieźnianki od początku spotkania przeważały. Drugi kwadrans to istna dominacja naszego zespołu. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 18:5 na korzyść ekipy z pierwszej stolicy Polski.

W drugiej partii gnieźnieńskie piłkarki ręczne podwyższyły przewagę i ostatecznie zwyciężyły 40:13. Najwięcej bramek dla MKS-u PR Gniezno rzuciła Maja Schlabs, autorka 7 trafień. Po przeciwnej stronie barykady najczęściej na listę strzelczyń wpisywała się Mia Łasińska, która również siedmiokrotnie wprowadzała piłkę do naszej bramki.

Kolejne spotkanie w ramach turnieju 1/16 MP już jutro (sobota) o godzinie 10:00. Tym razem naszym rywalem będzie SMS Zagłębie Lubin.

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – A. Stręk (1), Piotrowska (bez wyjścia), K. Stręk, Nowak (4), Schlabs (7), Brząkała (5), Draheim (4), Skoczeń (4), Wabińska (3), Musiał (1), Szymańska (1), Tanaś (3), Łachowska (4), Śmigowska (3).

Fot. wCzarnymObiektywie