Wysoka wygrana MKS PR Gniezno w Budzyniu

8 лист. 2021 |

MKS PR Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonał UKS Olimpijczyka Budzyń w ramach piątej kolejki Wielkopolskiej Ligi Młodziczek.

Wynik spotkania otworzyła w 5` spotkania Jagoda Jendraszak, która w pierwszej połowie spotkania zdobyła połowę bramek dla zespołu z Gniezna. Gnieźnianki weszły w ten pojedynek skoncentrowane i w 20 minucie prowadziły już 10:1. Premierowa część meczu zakończyła dziesięciopunktowym prowadzeniem ekipy z Gniezna (12:2).

Po zmianie stron gospodynie poprawiły skuteczność rzutową, ale to nie wystarczyło na lepiej dysponowane tego dnia podopieczne trenerki Martyny Bigoszewskiej-Jackowiak.

UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS PR Gniezno  9:26 (2:12)

MKS PR Gniezno: Balcerzak – Hyża (1), Kościańska (2), Jakubowska(4), Hyża, Gozdowska, Lubińska (6), Redzik (3), Śmigowska, Jendraszak (8), Skupiewska (1), Dominiak (1).

Najwięcej bramek dla UKS Olimpijczyka Budzyń – Kosińska (3).