Wygrana MKS PR II VELUX Gniezno!

20 січ. 2023 |

19 stycznia drugi zespół MKS PR Gniezno, rozegrał zaległy meczy z drugą drużyną KPR Gminy Kobierzyce.

Spotkanie to od początku układało się po myśli Gnieźnianek. Do przerwy prowadziły one czterema punktami – 11:15. Należy jednak dodać, iż rywalki podniosły się z kiepskiego początku spotkania, gdzie przegrywały 2:8. Ostatecznie mecz ten wygrał MKS PR VELUX Gniezno, utrzymując przewagę z końca pierwszej połowy – 26:31. Oznacza to, że podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka nie przegrały ani jednego spotkania w ramach II Ligi Kobiet, zajmując pierwsze miejsce w tabeli.

MKS PR VELUX Gniezno: Cieślak – Alwin (1), Wilczura, Nowak (1), Schlabs (6), Wabińska (5), Bartkowiak (5), Skoczeń (1), Piotrowska, Lubińska, Szymańska (2), Musiał (1), Tanaś (5), Brząkała, Łachowska (1), Śmigowska (3).