W środę sparing z Mistrzyniami Polski

8 серп. 2023 |

Znane już są dalsze plany sparingowe gnieźnieńskich Pszczół. Listę meczów kontrolnych otwiera środowe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Przy okazji potyczki treningowej władze klubu przygotowały dodatkową atrakcję dla kibiców: możliwość degustacji nowego, bezalkoholowego piwa z logo MKS.

Po bardzo dobrym obozie w Michalovcach, gdzie Żółto-czarne dwukrotnie zwyciężyły, i to z zespołami, które na swoim koncie mają medale słowackiej MOL Ligi, kolejne testmecze zaczynają od dwumeczu z Mistrzyniami Polski - oprócz meczu w Gnieźnie, na piątek zaplanowano rewanż w Lubinie. 

Po środowym meczu będzie także możliwość zakupu piwa w butelkach. Początek spotkania z Miedziowymi w hali im. Mieczysława Łopatki zaplanowano na 18:30. Koszt wstępu wyniesie 5 zł – ze względów technicznych, obowiązywała będzie wyłącznie płatność gotówką, a spotkanie może obejrzeć maksymalnie 299 kibiców.

Znane są już także daty kolejnych sparingów zaplanowanych na okres przygotwawczy drużyny z pierwszej stolicy Polski.

14 sierpnia podopieczne Roberta Popka oraz Romana Solarka zmierzą się na wyjeździe z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski. W połowie sierpnia Pszczoły wyruszą z kolei do Lublina. Tam rozegrają międzynarodowy turniej towarzyski, w którym, oprócz gospodyń zmierzą się z utytułowanymi drużynami zagrnaicznymi: znaną już Iuventą Michalovce oraz rumuńską CS Minaur Baia Mare. Wszystko zostało zaplanowane od 18 do 20 sierpnia. 

Podczas ostatniego weekendu wakacji odbędzie się kolejny turniej towarzyski. Tym razem wszystkie zaproszone zespoły zawitają do Gniezna, gdzie w hali. im. Mieczysława Łopatki będą rywalizować przez dwa dni. Listę drużyn poznamy w nadchodzących tygodniach.

 

Harmonogram spotkań towarzyskich MKS URBIS Gniezno:

 

9.08
MKS URBIS Gniezno - MKS Zagłębie Lubin

11.08
MKS Zagłebie Lubin - MKS URBIS Gniezno

14.08
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS URBIS Gniezno 

18-20.08
Turniej międzynarodowy w Lublinie
- MKS URBIS Gniezno,
- MKS FunFloor Lublin,
- Iuventa Michalovce (Słowacja), 
- CS Minaur Baia Mare (Rumunia)

26-27.08 
Turniej towarzyski w Gnieźnie