Szczypiorno Kalisz - MKS URBIS: wypowiedzi przedmeczowe

16 лют. 2024 |

Już jutro rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy drużynami z Gniezna oraz Kalisza. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem uczestnicy wydarzenia zostali poproszeni o zabranie głosu.

Magdalena Widuch (skrzydłowa MKS URBIS, #24): Dziewczyny z Kalisza ciągle udowadniają swoją ambicję i wiemy, że będą zawzięcie walczyły do końca spotkania. Derby wielkopolski to ważny dla nas mecz i podchodzimy do niego z chłodną głową. Wierzymy, że jeśli uda nam się zrealizować założenia nad którymi pracujemy przez ostanie dni, to przywieziemy komplet punktów ze sobą do Gniezna.

Dominika Hoffmann (bramkarka MKS URBIS, #12): Jesteśmy zmotywowane, jest to przedostatni mecz rundy zasadniczej oraz derby wielkopolski. Tym bardziej chcemy przywieźć do domu 3 punkty. Cieszymy się, że Kalisz jest tak blisko, dzięki temu mamy nadzieję na duży doping naszych kibiców. Nie będzie to łatwe spotkanie, jako drużyna chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zrealizować wszystkie założenia meczowe.

Pether Krautmeyer (trener Szczypiorno Kalisz): Derby to derby. Zawsze rządzą się swoimi prawami. Gniezno na papierze jest na pewno drużyną lepszą od nas, ale skupiamy się na sobie. Chcemy zagrać dobry mecz w obronie i wierzymy, że to będzie naszym kluczem do zwycięstwa.