Rodzina MKS PR Gniezno powiększy się! Joanna Sawicka spodziewa się dziecka

20 січ. 2021 |

W najbliższym czasie nie zobaczymy Joanny Sawickiej na parkiecie. Rozgrywająca MKS PR URBIS Gniezno spodziewa się pierwszego dziecka.

W najbliższym czasie nie zobaczymy Joanny Sawickiej na parkiecie. Rozgrywająca MKS PR URBIS Gniezno spodziewa się pierwszego dziecka.

Eliminacyjne spotkanie w Lubiczu z tamtejszą GUKS Drwęcą rozgrywane w Święto Niepodległości okazało się być ostatnim w trwającym sezonie, w którym 38-latka broniła żółto-czarnych barw. Po nim wypadła ze składu a zespół musiał radzić sobie bez jej solidnego wsparcia w kolejnej zmaganiach ligowych. Wielu kibiców zastanawiało się nad powodem absencji jednego z filaru drużyny trenerów Roberta Popka i Romana Solarka. – Wszyscy, którzy zastanawiali się jaki jest powód mojej nieobecności, chciałam przekazać wspaniałą wiadomość. Spodziewam się dziecka. Jestem w 4. miesiącu ciąży i czuję się świetnie – przekazała kibicom za pośrednictwom klubowych mediów.

Utalentowana szczypiornistka zapowiada, że chce wrócić do treningów, ale czy będzie w stanie zachwycać nas jeszcze kolejnym bramkami tego nie jest w stanie dziś określić. – Rozwiązanie mam na połowę lipca i zobaczymy co będzie po tym terminie ze zdrowiem. Teraz oczywiście oglądam każdy mecz, ostatnie były dla mnie bardzo stresujące. Na szczęście nawet bez mojej pomocy bardzo fajnie to wygląda i jestem dumna z dziewczyn. Będąc dobrej myśli, że zajmą wysokie miejsce w lidze życzę im jak najlepiej! – kończy Sawicka.