O punkty do Lublina

17 бер. 2024 |

Trudny wyjazd czeka na gnieźnieńskie Pszczoły w najbliższym tygodniu. W kolejnym meczu grupy mistrzowskiej zmierzą się one w Lublinie z tamtejszym MKSem.

Wszyscy z pewnością pamiętaj ostatni mecz Lublina z Gnieznem, kiedy to Żółto-czarne z wyniku 20:14 doprowadziły do remisu, a co za tym idzie rzutów karnych. Chociaż w nich lepsze okazały się podopieczne Edyty Majdzińskiej, to wyrwany punkt wielokrotnym mistrzyniom kraju na pewno był dla wielu zaskoczeniem. 

Teraz ponownie będzie można oglądać te dwie drużyny w akcji. Już w najbliższy wtorek gnieźnianki jeszcze raz zagoszczą w Hali Globus. Bezapelacyjnymi faworytkami tego meczu będą gospodynie, jednak zawodniczki z Gniezna z pewnością będą chciały się zaprezentować jak najlepiej i wywieźć chociaż punkt. 

Warto podkreślić również, że oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze w rundzie mistrzowskiej. Lublinianki pewnie pokonały na wyjeździe ekipę z Piotrkowa 20:31, natomiast gnieźnianki po zaciętym domowym spotkaniu zwyciężyły z Młynami Stoisław Koszalin 27:25