MKS URBIS - MKS Piotrcovia: dwugłos trenerski

17 січ. 2024 |

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy gnieźniankami, a piotrkowiankami, o zabranie głosu poproszeni zostali trenerzy obu drużyn.

Robert Popek (trener MKS URBIS) - Najbliższy mecz będzie ważny w kontekście walki o jak najwyższą lokatę na koniec rundy zasadniczej. Piotrkowianki w ostatnim czasie złapały wiatru w żagle i z pewnością przyjadą do Gniezna, aby z nami wygrać. My mamy plan na to spotkanie, spróbujemy go zrealizować i wierzymy w to, że po końcowej syrenie będziemy mogli cieszyć się z trzech, ważnych punktów. A te pozwolą nam umocnić naszą pozycję w pierwszej szóstce ORLEN Superligi Kobiet.

Agata Cecotka (trenerka MKS Piotrcovia) - Plan [na mecz w Gnieźnie] może być jeden, jedziemy po zwycięstwo. Ale zdajemy sobie sprawę, że czeka nas bardzo trudne zadanie. Zespół z Gniezna gra bardzo dobrze w tym sezonie i będziemy musiały zagrać w każdym elemencie solidnie, aby myśleć o wywiezieniu punktów. Z każdym kolejnym zwycięstwem zespół buduje się mentalnie i nabiera pewności siebie. Dziewczyny wykonują dobrą prace na treningach i to później przekłada się na mecze. Liczymy, że podtrzymamy serie wygranych meczów.