MKS URBIS – MKS FunFloor: wypowiedzi pomeczowe

28 квіт. 2024 |

Jak zawsze po zakończonym spotkaniu, o zabranie głosu zostały poproszone zawodniczki obu drużyn.

Karolina Chojnacka (obrotowa MKS URBIS, #9): Chcemy jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu, ale też chcemy wyciągnąć z niego jakieś wnioski i przygotować się na następny mecz. Wiadomo, teraz jest smutek, a potem będziemy normalnie już przygotowywać się do następnego spotkania.

Marta Giszczyńska (rozgrywająca MKS URBIS, #7): Myślę, że to jest dobry moment do skorzystania z okazji, pokazania się. I też wykorzystania swoich umiejętności, chociaż no dzisiaj naprawdę było bardzo ciężko. Mam wrażenie jakby dzisiaj dziewczyny z Lublina bardziej chciały chyba ten mecz wygrać. Nic nam nie szło, popełniałyśmy za dużo błędów, a to jest zespół który każdy błąd wykorzystuje, kara nas kontrą i taki chyba miały plan na dzisiejsze spotkanie.

Magda Balsam (skrzydłowa MKS FunFloor, #31): W poprzednich meczach nie grało nam się tutaj, ani u nas łatwo z Gnieznem. Chciałyśmy tu przyjechać i od samego początku pokazać, że to my wywieziemy trzy punkty. Wiemy o co gramy, celem głównym było mistrzostwo, ale to się w tym sezonie nie udało i chcemy zdobyć srebro. Odkąd Gniezno w sumie weszło do Superligi i też tutaj kiedyś był Puchar Polski, mi się w tej hali gra uważam fantastycznie, kibice są świetni, jest tutaj przyjemna atmosfera.