MKS URBIS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin: wypowiedzi przedmeczowe

24 бер. 2024 |

Spotkanie pomiędzy gnieźniankami, a Mistrzyniami Polski już w najbliższy wtorek. O zabranie głosu zostały poproszone zawodniczki gospodyń nadchodzącego starcia.

Zofia Bartkowiak (skrzydłowa, #8): We wtorek gramy z Lubinem, który jest obecnie liderem tabeli superligi kobiet. Mimo tego jest to mecz do którego podejdziemy jak do każdego innego, będziemy grać to co potrafimy, trzymać się założeń, i jestem pewna, że każda z nas da 100% z siebie i swoich możliwości, aby to spotkanie zakończyło się jak najkorzystniejszym wynikiem. Gramy u siebie co również uważam za atut, a to dzięki naszym kibicom którzy tak wspaniale nas wspierają podczas każdego meczu.

Agnieszka Siwka (skrzydłowa, #5): W najbliższym spotkaniu chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Podchodzimy do tego stracia zmotywowane i gotowe pokazać na co nas stać. Postaramy się jak najwięcej wyciągnąć z tego meczu, co może zaowocować w przyszłości.

Magdalena Widuch (skrzydłowa, #24): We wtorek czeka nas bardzo ciężki i wymagający mecz przeciwko liderkom tabeli. Podchodząc do tego spotkania mamy świadomość z jakiej klasy przeciwnikiem mamy możliwość się zmierzyć i myślę, że to będzie dla nas silną motywacją do pokazania się z jak najlepszej strony. Bardzo cieszymy się, że jeszcze przed świętami możemy zagrać w hali przed naszymi kibicami, których postaramy się nie zawieść.