MKS PR URBIS Gniezno powalczy o awans do 1/16 PGNiG Pucharu Polski!

19 лист. 2020 |

25 listopada drużyna MKS PR URBIS Gniezno zmierzy się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Mieczysława Łopatki z Euco UKS Dziewiątką Legnica. Będzie to spotkanie w ramach drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski.

25 listopada drużyna MKS PR URBIS Gniezno zmierzy się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Mieczysława Łopatki z Euco UKS Dziewiątką Legnica. Będzie to spotkanie w ramach drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski.

Po pokonaniu 31:21 Drwęcy Novar Lubicz tym razem rywalem podopiecznych trenerów Roberta Popka i Romana Solarka w drugiej rundzie eliminacji Pucharu Polski będzie grająca w grupie B pierwszej ligi, Euco UKS Legnica Dziewiątka Legnica.

Mecz rozpocznie się o godz. 18:30 i zostanie rozegrany bez udziału publiczności.