MKS Piotrcovia - MKS URBIS: wypowiedzi przedmeczowe

12 квіт. 2024 |

Powrót rozgrywek ORLEN Superligi Kobiet po krótkiej przerwie już jutro. Przed pierwszym gwizdkiem spotkania, o głos zostały poproszone podopieczne Roberta Popka.

Daria Konieczna (bramkarka, #22): Bardzo chcemy przywieźć do Gniezna 3 punkty, ale wiemy, że nie będzie to łatwy mecz. Piotrków po ostatnim meczu na pewno czuję niedosyt i postawi jutro bardzo mocne warunki. My jednak skupiamy się na swojej grze, myślę, że kluczowa będzie gra w obronie. Na koniec mogę powiedzieć, że na pewno damy z siebie wszystko i będziemy walczyć do ostatniej minuty.

Marta Giszczyńska (rozgrywająca, #7): Wracamy do rozgrywek po przerwie na mecz, w którym żadna z drużyn nie odpuści. Chcemy wygrać to spotkanie, postawić swoje warunki gry i wrócić z kompletem punktów do domu. Mecze z Piotrcovią zawsze są pełne emocji, dlatego w sobotę na pewno ich nie zabraknie. Jesteśmy po analizie video przeciwniczek, wiemy na co mamy zwrócić uwagę, ale skupiamy się przede wszystkim na naszej grze. Pełne koncentracji jedziemy na ten mecz do Piotrkowa.