Martyna Matysek i Agnieszka Siwka na dłużej w MKS PR URBIS Gniezno!

15 лип. 2021 |

Agnieszka Siwka i Martyna Matysek przedłużyły z nami kontrakt i przez kolejne dwa lata będą reprezentowały barwy MKS PR URBIS Gniezno.

Agnieszka Siwka i Martyna Matysek przedłużyły z nami kontrakt i przez kolejne dwa lata będą reprezentowały barwy MKS PR URBIS Gniezno.

Skrzydłowa, której grę możemy podziwiać najczęściej po lewej części parkietu to dziesiąta przedstawiona zawodniczka na nadchodzący sezon. “Jestem zadowolona, że mogę w dalszym ciągu grać w MKS. Bardzo cieszą mnie wygrane zespołu i jestem dumna, że mogę być jego częścią. Nie mogę już się doczekać nowego sezonu, ponieważ wiem, że będzie w nim mnóstwo wrażeń, a i mam nadzieję, że również sukcesów”.

Martyna Matysek trzeci sezon będzie reprezentowała barwy MKS PR URBIS Gniezno.

Nominalna obrotowa, która w poprzednim sezonie często musiała radzić sobie na rozegraniu to zawodniczka defensywna, która w najczęściej w naszej drużynie jest karana za wszelkiego typu przewinienia (6 żółtych kartek i 18 wykluczeń 2-minutowych). “Ciesze się bardzo, ze będę mogła reprezentować nadal barwy gnieźnieńskiego klubu. Poprzednie dwa lata dostarczyły mi mnóstwo pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej, a osiągnięcia będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Do zobaczenia na hali! 🙋‍♀️”