Młoda wychowanka również nie zmienia barw klubowych. Martyna Dolacińska: “Nie wyobrażam sobie życia bez piłki ręcznej!”

10 серп. 2020 |

Martyna Dolacińska nie zmienia barw przed kolejnym sezonem I ligi. Młoda wychowanka MKS-u PR URBIS Gniezno chce być wsparciem dla naszego zespołu.

Martyna Dolacińska nie zmienia barw przed kolejnym sezonem I ligi. Młoda wychowanka MKS-u PR URBIS Gniezno chce być wsparciem dla naszego zespołu.

Piłka ręczna sprawia mi wielka radość. Towarzyszy mi od najmłodszych lat. Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Jestem wychowanka MKS-u, co sprawia, że mam do tego klubu ogromny sentyment. – mówi 19-letnia rozgrywająca.

Jakie cele na najbliższy sezon ma Martyna? – Moim celem jest na pewno więcej minut na parkiecie i zdobywanie doświadczenia. Liczę na to, że ciężka praca przełoży się także na większą ilość trafień do bramki rywalek. Rzetelnie zatem przygotowuję się do nadchodzącego sezonu, wykonując zadania powierzone przez trenerów. Natomiast celem zespołowym jest jak najwyższe miejsce w tabeli – dodaje.

MKS PR Gniezno zagra w nadchodzącym sezonie w nowej grupie, A. – Uważam, że mamy bardzo silną grupę – poziom drużyn jest bardzo wyrównany co dostarczy nam i naszym wspaniałym kibicom wiele emocji. Ciężko jest, więc wskazać faworyta. Będziemy dążyć do jak najwyższego miejsca w tabeli – podsumowuje Dolacińska.

Wcześniej nowy kontrakt z klubem podpisały Jagoda Linkowska, Joanna Sawicka, Agnieszka Siwka, Marta Giszczyńska oraz Karolina Chojnacka.