Liderka zostaje. Karolina Kasprowiak z nowym kontraktem. “Stać mnie na więcej”

21 серп. 2020 |

Sukces w negocjacjach kontraktowych z ubiegłoroczną liderką zespołu, trzecią zawodniczką klasyfikacji strzelczyń grupy B. Karolina Kasprowiak z nowym kontraktem.

Sukces w negocjacjach kontraktowych z ubiegłoroczną liderką zespołu, trzecią zawodniczką klasyfikacji strzelczyń grupy B. Karolina Kasprowiak z nowym kontraktem.

Gniezno jest moim rodzinnym miastem, wychowałam się w tym klubie i grając tutaj czuję się bardzo dobrze. Dodatkowo po trzech latach pobytu w internacie możliwość pomieszkania w rodzinnym domu jest dodatkowym plusem – tłumaczy swoją decyzję, 19-latka.

W sezonie 2019/2020 Kasprowiak aż 99 razy trafia do bramek rywalek. Zdołała to uczynić w 14 spotkaniach ligowych. – Z pewnością zaowocowały lata spędzone w Płocku. Cieszę się, że mogłam pomóc drużynie. Jestem zadowolona z tego wyniku, ale zawsze mogło być lepiej. Wiem, że stać mnie na więcej – zaznacza.

Cele na nadchodzący sezon są klarowne. – Chcę pokazać się z jak najlepszej strony zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Na pewno chcemy walczyć o najwyższe cele w tabeli. Trafiłyśmy w tym roku do grupy A, drużyny są nam obce, ale z każdą będziemy walczyły o 3 punkty! Myślę, że przed sezonem trudno wyłonić faworytów – dodaje.

Lewoskrzydłowa MKS PR Gniezno nie rozstaje się z piłką ręczną nawet latem. “Plażówkę” traktuje jak stały element przygotowań do sezonu halowego. – Absolutnie nie czuję zmęczenia, wręcz przeciwnie, myślę że to fajna forma spędzania aktywnie czasu w wakacje. Uważam, że bieganie cały weekend po piachu bardzo pomaga i wzmacnia moje mięśnie – wyjaśnia.