Kolejny krok w rozwoju MKS. Czas na nową stronę internetową

24 лют. 2023 | Komunikaty

Debiutujący na parkietach PGNiG Superligi Kobiet klub z Gniezna rozwija się nie tylko pod względem sportowym. Dobre wieści płyną do kibiców Żółto-czarnych także w kwestiach organizacyjno-marketingowych. W piątkowe południe opublikowana została nowa strona internetowa Urbisu, którą stworzyła specjalizująca się w technologiach dla branży sportowej marka Stellis.

Projekt i wdrożenie nowej strony MKS PR Urbis to efekt szerokiej współpracy PGNiG Superligi z marką Stellis. Już od ubiegłego roku systematycznie wdrażana jest zmiana witryn w klubach najwyższej klasy rozgrywkowej żeńskiej piłki ręcznej w Polsce. Ujednolicenie klubowych stron poszczególnych drużyn to zamierzony zabieg marketingowo-medialny – tym bardziej, że Superliga sp. z o.o. wykonała go jako pierwsza profesjonalna liga w Polsce. Działania te zostały zauważone przez branżę sportowo-biznesową i nominowane do prestiżowych nagród Sport Biznes Polska w kategorii Transformacja Cyfrowa 2022 roku. 

 

- To już nasze 13. wdrożenie dla Superligi! Jesteśmy bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w tak wielkim projekcie z tak uznaną marką oraz mieć wpływ na profesjonalizację polskiej piłki ręcznej. Jestem przekonany, że wdrażając platformę Stellis One damy kibicom, sponsorom i klubom idealne narzędzie, by być na bieżąco z rozgrywkami - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

 

W dzisiejszych czasach niełatwo namówić kibiców do odwiedzania stron internetowych, ponieważ sferę informacyjną zdominowały media społecznościowe. Klub zdaje sobie jednak sprawę, że oficjalna witryna to bardzo ważny kanał komunikacji, o którym nie można zapominać. Istotne jest jednak to, by była intuicyjna. Dzięki stronie opartej na platformie Stellis One kibice MKS PR Urbis mogą znaleźć wszystko w jednym miejscu: od oficjalnych informacji klubowych, poprzez sylwetki zawodniczek, galerie zdjęć, materiały wideo po wpisy w social mediach.

 

Stellis przygotował również szereg ułatwień dla klubowych redaktorów. Wyniki, terminarz oraz tabela są bezpośrednio importowane z oficjalnej strony PGNiG Superligi Kobiet.

- Pod względem sportowym jesteśmy na dobrej drodze, drużyna zmierza do celu jakim jest pozostanie w PGNiG Superlidze Kobiet. Ale chcemy się także rozwijać organizacyjnie i marketingowo – kolejnym krokiem w tym kierunku jest nowa strona internetowa wdrożona przez markę Stellis. Mam nadzieję, że kibicom spodobają się zmiany, bo z pewnością witryna jest bardziej funkcjonalna i intuicyjna  - dodaje prezes klubu, Arkadiusz Koronka.

 

Nowa witryna Żółto-czarnych dostępna jest pod tym samym adresem, co dotychczasowa: www.mks-gniezno.pl