Juniorki poznały rywalki w kolejnym etapie mistrzostw Polski

17 січ. 2022 |

Zespół juniorek MKS PR Gniezno ukończył trzydniowe zmagania w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek, które trwały w Gnieźnie na starej hali GOSIR przy ulicy Sportowej w dniach 14-17 stycznia na pierwszym miejscu. Gnieźnianki wygrały bezapelacyjnie wszystkie swoje spotkania i awansowały do 1/8 finału Mistrzostw Polski!

W wyniku zajęcia pierwszego miejsca MKS PR Gniezno ponownie będzie gospodarzem kolejnego etapu turnieju o mistrzostwo Polski Juniorek, w którym zmierzy się z SPR Pogoń 1945 Zabrze, KS Zgoda Ruda Śląsk i MKS Kusy Szczecin. Zawody 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek odbędą się w dnia 28–30 stycznia 2022 r. Awans uzyskają dwie najlepsze drużyny.