Drugie zwycięstwo juniorek młodszych w lidze

13 жовт. 2021 |

W środę MKS PR Gniezno wygrał na domowym parkiecie z drużyną Bukowsko-Dopiewski KPR (30:14). Było to spotkanie w ramach 2. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodyń. Do przerwy MKS PR prowadził różnicą 7 trafień. Drużyna gości przespała druga część spotkania – w przeciągu 12 minut, nie notując żadnego trafienia (13:6).

W drugiej połowie gry gnieźnianki poprawiły skuteczność rzutową, finalnie dorzucając kolejnych 17 bramek! Po końcowej syrenie triumf świętowały reprezentantki MKS PR Gniezno, które po dwóch spotkaniach mają komplet zwycięstw na swoim koncie.

MKS PR Gniezno – Bukowsko-Dopiewski KPR 30-14 (13-6)

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – Schlabs (2), Wabińska (3), Bartkowiak (3), Skoczeń (3), Piotrowska (3), A. Stręk (1), Szymańska, Musiał (3), Tanaś (9), Łachowska (1), Śmigowska (2), K. Stręk.

Najwięcej bramek dla Bukowsko-Dopiewski KPR – Andraszyk (7) i Wechman (5).