Zrewanżować się za porażkę w Dopiewie (zapowiedź)

Przed juniorkami MKS PR Gniezno pierwsze domowe spotkanie w tym sezonie Wielkopolskiej Ligi Juniorek. W poniedziałek (19.11.) młode piłkarki ręczne naszego klubu zmierzą się w hali GOSiR przy ulicy Sportowej 5 z Panterami Dopiewo. Początek tego meczu o godzinie 17:45.

W pierwszej rundzie gnieźnianki przegrały w Dopiewie 17:19. Wówczas mocno zawiodła skuteczność.

– Skuteczność kompletnie zawiodła. Dziewczyny nie wiedziały, co się dzieje. Nie można wygrać, jeżeli w pierwszych 30 minutach zdobywa się tylko cztery bramki. To jest tragedia. Obrzucaliśmy poprzeczkę i słupki. Nie wracajmy już jednak do tego. Było – minęło. Zdarza się taki mecz. Na treningach dziewczyny fajnie pracują. Jestem pewny, że teraz skuteczność nas nie zawiedzie. Jeśli tak będzie, to powinniśmy ze spokojem wygrać ten mecz i będzie wszystko tak, jak trzeba, czyli pierwsze miejsce w lidze – przyznał Roman Solarek, trener MKS PR Gniezno.

Celem zespołu juniorek na ten sezon Wielkopolskiej Ligi Juniorek jest awans do rozgrywek na szczeblu centralnym. By tak się stało, muszą zająć w WLJ pierwsze lub drugie miejsce. Do zrealizowania planu może ich bardzo mocno przybliżyć zwycięstwo z Panterami Dopiewo.

Zachęcamy do pojawienia się na trybunach i wspierania naszych młodych zawodniczek. Jak zostało wspomniane, pojedynek MKS-u PR z Panterami rozpocznie się o godzinie 17:45. Wstęp wolny.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.