Zainkasować piąte zwycięstwo z rzędu (zapowiedź)

W sobotę piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno udadzą się do Lubicza Górnego, by zmierzyć się z Drwęcą Novar Lubicz w ramach meczu 9. kolejki I ligi kobiet grupy A. Dla podopiecznych trenerów Roberta Popka i Romana Solarka będzie to okazja na zainkasowanie piątego zwycięstwa z rzędu.

Najbliższy rywal gnieźnianek to „czerwona latarnia” tabeli I ligi. W dotychczasowych spotkaniach lubiczanki zainkasowały jedno zwycięstwo i siedem porażek. W zdecydowanie lepszym położeniu znajduje się MKS PR URBIS. To czwarta siła zmagań na zapleczu PGNiG Superligi.

Gnieźnianki są na fali. W ostatnich czterech spotkaniach zgarnęły komplet punktów. Ogółem mają na swoim koncie sześć zwycięstw i dwie porażki. Najwięcej bramek dla MKS PR URBIS zdobyła póki co Jagoda Linkowska – 47 trafień. W ekipie z Lubicza najskuteczniejszą strzelczynią jest natomiast Natalia Kowalska, autorka 50 bramek.

Początek sobotniego starcia w Lubiczu Górnym zaplanowano na godzinę 17:00. O wyniku tego spotkania będziemy informować za pośrednictwem naszego fanpage’a na Facebooku.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.