Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu – aż trzy wyróżnienia!

W piątkowy wieczór w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyła się tradycjna gala „Orzeł Gnieźnieńskiego Sporu”. Podczas tego wydarzenia nagrodzono wyróżniające się postaci sportu w Pierwszej Stolicy Polski. W gronie laureatów znalazł się MKS PR URBIS Gniezno.  

Tradycją stało się, że w styczniu podsumowujemy sportowy rok w Pierwszej Stolicy Polski. Minione 365 dni były niezwykle udane dla naszego klubu, toteż nasze apetyty na wyróżnienia w poszczególnych kategoriach były wyostrzone. Nie zawiedliśmy się.

Jako pierwsi zostali wywołani na scenę R. Popek i R. Solarek, którzy otrzymali wyróżnienie w kategorii „Trener Roku”. – Jeden trener pod dwiema postaciami – zaznaczył Michał Powałowski, zastępca Prezydenta Miasta Gniezna, który wręczał statuetki. Na kolejną nagrodę nie musieliśmy długo czekać, bo chwilę później postanowiono ogłosić drużynę roku, którą okazał się MKS PR URBIS Gniezno. W imieniu zespołu „Orła” odebrała Martyna Bigoszewska-Jackowiak, kapitan drużyny. Nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych. Na piątym miejscu w kategorii „Sportowiec Roku 2017” uplasowała się Joanna Różańska, najskuteczniejsza zawodniczka nie tylko naszej drużyny, ale i całej pierwszej ligi.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że swoją grą damy kapitule pretekst do nagród również w przyszłym roku.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.