Nie tylko pierwszy zespół. Dwa spotkania młodziczek w niedzielę!

Jeżeli ktoś uważał, że jeden mecz piłki ręcznej nie jest w stanie zaspokoić sportowych potrzeb, to mamy coś specjalnie na tę okoliczność. Nim w najbliższą niedzielę na parkiet wybiegną seniorki, w akcji zobaczymy ich młodsze koleżanki.

Mowa o młodziczkach, które 4 lutego rozegrają kolejne spotkania w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodziczek. Obie nasze drużyny radzą sobie bardzo dobrze w tej kategorii wiekowej, czego dowodem jest fakt, że zarówno jedna, jak i druga reprezentacja MKS PR Gniezno lideruje w swojej grupie.

Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią dziewczyny z MKS PR I Gniezno, które zmierzą się z KKS Polonią II Kepno. Początek tego meczu o godz. 11:30. Półtorej godziny później, punktualnie o godz. 13:00 na parkiet wybiegnie MKS PR II Gniezno, który również podejmie zespół z Kępna –  KKS Polonię I. Oba pojedynki oczywiście w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 w Gnieźnie.

Gorąco zachęcamy do wspierania naszych zawodniczek. Będzie to doskonała okazja do rozgrzania kibicowskich gardeł przed głównym wydarzeniem tego dnia, czyli starciem pomiędzy MKS PR URBIS Gniezno, a SMS ZPRP I Płock. Początek tego meczu o godz. 16:00.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.