Młodziczki kończą rok na pierwszych miejscach

Ostatnie mecze w tym roku rozegrały zespoły młodziczek. Zarówno MKS PR I, jak MKS PR II spędzą zimę na pierwszych miejscach w swoich grupach. 

MKS PR I Gniezno, występujący w grupie A Wielkopolskiej Ligi Młodziczek udał się do Budzynia na pojedynek z miejscowym UKS Olimpijczykiem. Mecz miał jednostronny charakter. Osłabione gnieźnianki nie pozostawiły złudzeń swoim przeciwniczkom, gromiąc ekipę z Budzynia aż 37:10 (16:6). Tym samym nasze zawodniczki pozostają w fotelu lidera grupy A.

Ich o rok młodsze koleżanki musiały zmierzyć się z dużo trudniejszym zadaniem. Do Gniezna na mecz grupy B Wielkopolskiej Ligi Młodziczek zawitał MUKS Koźmin Wlkp., który nie miał zamiaru łatwo oddać zwycięstwa. Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał remis 17:17, dlatego o końcowym rozstrzygnięciu musiała zdecydować seria rzutów karnych. Ta zakończyła się triumfem miejscowych, dzięki czemu MKS PR II, podobnie jak starsze koleżanki, utrzymały się na pierwszym miejscu w swojej grupie.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.