MKS PR URBIS połamał się opłatkiem

W czwartkowy wieczór w Hotelu Orzeł odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem zawodniczek, trenerów, działaczy oraz przyjaciół MKS PR URBIS Gniezno. 

Ledwie dzień wcześniej gnieźnieńskie szczypiornistki wywalczyły awans do 1/8 Pucharu Polski. Dziś sportowa rywalizacja zeszła na drugi plan. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania minionego, jakże udanego roku dla naszego klubu. Prezes MKS PR Gniezno, Jerzy Imbierowicz podziękował wszystkim za trud i pracę włożone w rozwój gnieźnieńskiej, żeńskiej piłki ręcznej. Na spotkaniu oprócz zawodniczek i sztabu szkoleniowego nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych na czele z Michałem Powałowskim (zastępca Prezydenta Miasta Gniezna) oraz Tomaszem Pokładeckim (Starostwo Powiatowe). Wśród przybyłych gości pojawił się również Henryk Gędek, członek zarządu URBIS Sp. z o.o., tytularnego sponsora naszej drużyny.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.