HAWA dołącza do drużyny MKS!

Sieć stacji paliw HAWA dołączyła do grona sponsorów MKS PR Gniezno. 

Rodzima gnieźnieńska marka HAWA oferuje swoim Klientom wyłącznie paliwa najwyższej jakości. Po ponad ćwierćwieczu funkcjonowania na rynku, firma wyspecjalizowała własny system sprzedaży i prowadzi działalność zarówno w systemie sieci hurtowej, jak i detalicznej. Siatka stacji spod znaku HAWA, to dzisiaj 20 placówek usytuowanych na terenie niemal całej północno-wschodniej Wielkopolski. Rozbudowa sieci hurtowej sprzedaży paliw, która generuje niespotykany w regionie imponujący wolumen sprzedażowy, była natomiast możliwa dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, która optymalnie wykorzystuje własną flotę nowoczesnych oraz stale monitorowanych autocystern. Pozwoliło to maksymalnie skrócić czas dostaw do Klientów i bezpośrednio przedkłada się na ich satysfakcję, ale również kreowanie optymistycznych perspektyw biznesowych. W ofercie Grupy HAWA znajdują się wszelkie rodzaje, najwyższej jakości, permanentnie kontrolowanych i testowanych paliw. Interes Klientów zabezpiecza dodatkowo kaucja gwarancyjna z tytułu obrotu towarami wrażliwymi, a przede wszystkim konkurencyjne ceny, indywidualnie negocjowane i elastycznie dopasowywane do oczekiwań każdego partnera handlowego. Wysoki poziom wrażliwości społecznej od lat kultywowany w firmie, uczynił z niej nagradzanego po wielokroć i cenionego w lokalnym środowisku mecenasa kultury i sportu. Od lat HAWA wspiera gnieźnieński sport, a teraz dodatkowo objęła swoim wsparciem również klub piłki ręcznej.

Mam nadzieję, że w  naszej strategii rozwoju od lat wyraźnie dostrzegalna jest współodpowiedzialność za różnego rodzaju aktywności i rozwój lokalnych projektów. Dzieje się tak, ponieważ w te rozliczne projekty zaangażowani są między innymi nasi Klienci i partnerzy handlowi. Zawsze docenialiśmy wysiłek ludzi mających pasje zarówno w obszarze kultury jak i sporu, zwłaszcza jeśli ich zaangażowanie oparte jest na działalności społecznej. Po żużlu i tegorocznym sukcesie klubu w postaci awansu do wyższej ligi, postanowiliśmy teraz wesprzeć w walce na pierwszoligowych parkietach także gnieźnieńskie szczypiornistki. Wszak piłka ręczna to również sport pełen walki, emocjonujący i widowiskowy. Pojedynki ligowe będą dla klubu ambitnym wyzwaniem, a te przysłowiowe łzy, pot i krew zostawiane na parkiecie przez reprezentantki naszego miasta, zasługują na doping i wsparcie ze strony lokalnego biznesu. Dlatego HAWA nie tylko sama pomaga, ale także serdecznie zaprasza do takiej pomocy inne firmy. Ściskając kciuki za każdy celny rzut, punkt i zwycięstwo piłkarek MKS-u, wierzymy że rozpoczęty niedawno sezon będzie udany i zakończy się realizacją wszystkich celów sportowych stawianych przed klubem – powiedział Bartosz Walczak prezes HAWA S.A.

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.