Gniezno Cup 2017 – podsumowanie turnieju

Turniej Gniezno Cup 2017 przeszedł do historii. Poniżej prezentujemy, wyniki, klasyfikacje oraz listę indywidualnych wyróżnień, jakie otrzymały poszczególne zawodniczki. 

WYNIKI MECZÓW

KATEGORIA MŁODZICZKA

Piątek, 15.09.2017 

1. 14.00 – MKS 03’ G-no – Zagłębie Lubin 17:6
2. 14.30 – Kusy Szczecin – Junak Włocławek 26:3
3. 15.00 – MKS PR 04’ I G-no – MKS PR 02’ G-no PK 8:13
4. 15.30 – Korona Kielce – MKS PR 04’ II G-no 16:12
5. 16.00 – Zagłębie Lubin – Energa Koszalin 03’ 9:15
6. 16.30 – Junak Włocławek – Bellator Ryjewo 4:13
7. 17.00 – MTS Kwidzyn 03’ – MKS PR 02’ G-no PK 14:7
8. 17.30 – Nowa Karczma – Energa Koszalin 04’ 12:9
9. 18.00 – Sparta Gubin – MKS PR 03’ G-no 4:15
10. 18.30 – Polonia Kępno – Kusy Szczecin 8:15
11. 19.00 – Kowalewo Pomorskie – MKS PR 04’ I G-no 16:13
12. 19.30 – Energa Koszalin 04’ – Korona Kielce 7:20
13. 20.00 – Energa Koszalin 03’ – Sparta Gubin 16:6
14. 20.30 – Bellator Ryjewo – Polonia Kępnoc 18:10

Sobota, 16.09.2017

15. 08.00 – MTS Kwidzyn 03’ – Kowalewo Pomorskie 8:8
16. 08.30 – MKS PR 04’ II G-no – Nowa Karczma 11:15
17. 09.00 – MKS PR 03’ G-no – Energa Koszalin 03’ 12:8
18. 09.30 – Polonia Kępno – Junak Włocławek 11:9
19. 10.00 – MKS PR 04’ I G-no – MTS Kwidzyn 03’ 6:18
20. 10.30 – Energa Koszalin 04’ – MKS PR 04’ II G-no 9:5
21. 11.00 – Sparta Gubin – Zagłębie Lubin 8:11
22. 11.30 – Kusy Szczecin – Bellator Ryjewo 13:8
23. 12.00 – Kowalewo Pomorskie – MKS PR 02’ G-no PK 6:12
24. 12.30 – Korona Kielce – Nowa Karczma 16:10

25. 13.00 – Zagłębie Lubin – Junak Włocaławek 11:3
26. 13.30 – Sparta Gubin – Polonia Kępno 7:16
27. 14.00 – MKS PR ’03 Gniezno – Bellator Ryjewo 11:10
28. 14.30 – Energa Koszalin ’03 – Kusy Szczecin 10:18
29. 15.00 – MKS PR ’04 I Gniezno – MKS PR ’04 II Gniezno 6:10
30. 15.30 – MKS PR ’02 Gniezno PK – Energa Koszalin ’04 13:9
31. 16.00 – MTS Kwidzyn ’03 – Nowa Karczma – 15:11
32. 16.30 – Kowalewo Pomorskie – Korona Kielce – 12:10
33. 17.00 – Junak Włocławek – MKS PR ’04 I Gniezno 3:12
34. 17.30 – Sparta Gubin – MKS PR ’02 Gniezno 1:12
35. 18.00 – Zagłębie Lubin – MKS PR ’04 II Gniezno 6:16
36. 18.30 – Polonia Kępno – Energa Koszalin ’04 16:5
37. 19.00 – MKS PR Gniezno ’03 – MTS Kwidzyn ’03 – 13:15
38. 19.30 – Energa Koszalin ’03 – Kowalewo Pomorskie 10:13

Niedziela, 17.09.2017

37. 08.00 – Bellator Ryjewo – Nowa Karczma 10:8
38. 08.30 – Kusy Szczecin – Korona Kielce 9:11
39. 09.00 – Junak Włocławek – MKS PR ’02 Gniezno 4:11
40. 09.30 – MKS PR ’04 I Gniezno – Sparta Gubin 14:12
41. 10.00 – Zagłębie Lubin – Energa Koszalin ’04 5:8
42. 10.30 – MKS PR ’04 II Gniezno – Polonia Kępno – 11:10
43. 11.00 – Nowa Karczma – Kusy Szczecin 12:18
44. 11.30 – Bellator Ryjewo – Korona Kielce 9:16
46. 12.30 – MKS PR ’03 Gniezno Energa Koszalin ’04 9:11
48. 13.30 – MTS Kwidzyn ’03 – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 12:9

Klasyfikacja końcowa:
1. MTS Kwidzyn
2. Kowalewo Pomorskie
3. Energa Koszalin ’03
4. MKS PR ’03 Gniezno
5. Korona Handball Kielce
6. Bellator Ryjewo
7. Kusy Szczecin
8. UKS Nowa Karczma
9. MKS PR ’04 II Gniezno
10. Polonia Kępno
11. Energa Koszalin ’04
12. Zagłębie Lubin
13. MKS PR ’04 I Gniezno
14. Sparta Gubin
15. Junak Włocławek
16. MKS PR ’02 Gniezno

KATEGORIA DZIECI 

Piątek, 15.09.2017

1. 16.00 Tuzinek 05’ SP12 Gniezno – SP Skórzewo 19:1
2. 16.30 MKS SP9 Gniezno – Tuzinek 06’ SP12 Gniezno 15:2
3. 17.00 Bukowia 05’Buk – Olimpijczyk Budzyń 9:5
4. 17.30 Bukowia o6’ Buk – MTS 06’ Kwidzyn 9:5
5. 18.00 Sparta Gubin – Junior Gardeja 5:14
6. 18.30 MTS 05’ Kwidzyn – Junak Włocławek 9:4
7. 19.00 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Bukowia o6’ Buk 18:4
8. 19.30 MKS SP9 Gniezno – Bukowia 05’Buk 7:14

Sobota, 16.09.2017

9. 8.30 SP Skórzewo – Sparta Gubin 9:7
10. 9.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – MTS 05’ Kwidzyn 2:13
11. 9.30 MTS 06’ Kwidzyn – Junior Gardeja 3:12
12. 10.00 Olimpijczyk Budzyń – Junak Włocławek 8:2
13. 10.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Sparta Gubin 24:1
14. 11.00 MKS SP9 Gniezno – MTS 05’ Kwidzyn 11:7
15. 11.30 Bukowia o6’ Buk – Junior Gardeja 4:14
16. 12.00 Bukowia 05’Buk – Junak Włocławek 11:1
17. 12.30 SP Skórzewo – MTS 06’ Kwidzyn 8:8
18. 13.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Olimpijczyk Budzyń 5:10
19. 13.30 Bukowia o6’ Buk – Sparta Gubin 18:1
20. 14.00 Bukowia 05’Buk – MTS 05’ Kwidzyn 17:7
21. 14.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – MTS 06’ Kwidzyn 19:2
22. 15.00 MKS SP9 Gniezno – Olimpijczyk Budzyń 6:4
23. 15.30 SP Skórzewo – Junior Gardeja 3:12
24. 16.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Junak Włocławek 3:5
25. 16.30 MTS 06’ Kwidzyn – Sparta Gubin 7:0
26. 17.00 Olimpijczyk Budzyń – MTS 05’ Kwidzyn 6:4
27. 17.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Junior Gardeja 10:7
28. 18.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Bukowia 05’Buk 4:18
29. 18.30 SP Skórzewo – Bukowia o6’ Buk 4:16
30. 19.00 MKS SP9 Gniezno – Junak Włocławek 11:1

Niedziela, 17.09.2017

Półfinały:

31. 8.00 SP Skórzewo – Tuzinek SP 12 ’06 Gniezno 9:7
32. 8.30 Sparta Gubin – Junak Włocławek 1:4
33. 9.00 Tuzinek ’05 SP 12 Gniezno – MKS SP 9 Gniezno 7:6
34. 9.30 Bukowia ’05 Buk – Junior Gardeja 11:9
35. 10.00 Bukowia ’06 Buk – MTS Kwidzyn ’05 9:5
36. 10.30 Olimpijczyk Budzyń – MTS Kwidzyn ’06 8:5

Finały:

37. 11.00 Tuzinek ’06 SP 12 – Sparta Gubin 9:3
38. 11.30 SP Skórzewo – Junak Włocławek 5:7
39. 12.00 MTS Kwidzyn ’05 – MTS Kwidzyn ’06 12:4
40. 12.30 Bukowia Buk ’06 – Olimpijczyk Budzyń 11:2

41. MKS SP 9 – Junior Gardeja 4:11
42. Tuzinek ’05 SP 12 Gniezno – Bukowia ’05 Buk 10:8

Klasyfikacja końcowa
1. Tuzinek SP12 ’05 Gniezno
2. Bukowina Buk ’05
3. Junior Gardeja
4. MKS SP9 Gniezno
5. Bukowia Buk ’06
6. Olimpijczyk Budzyń
7. MTS Kwidzyn ’05
8. MTS Kwidzyn ’06
9. Junak Włocawek
10. SP Skórzewo
11. Tuzinek SP12 ’06 Gniezno
12. Sparta Gubin

Wyróżnienia indywidualne – młodziczka

Najlepsze zawodniczki drużyn:
MTS Kwidzyn – Natalia Otlenska
Kowalewo Pomorskie – Zofia Jeziońska
Energa Koszalin ’03 – Oliwia Radzikowska
MKS PR ’03 Gniezno – Natasza Jabłońska
Korona Handball Kielce – Zuzanna Zygadlewicz
Bellator Ryjewo – Patrycja Cacan
Kusy Szczecin – Agata Kaźmierska
UKS Nowa Karczma – Nikola Męczykowska
MKS PR ’04 II Gniezno – Oliwia Rogalewska
Polonia Kępno – Julita Skiba
Energa Koszalin ’04 – Weronika Szczepanik
Zagłębie Lubin – Weronika Chudek
MKS PR ’04 I Gniezno – Malwina Staniszewska
Sparta Gubin – Joanna Paszkiewicz
Junak Włocławek – Michalina Chołody
MKS PR ’02 Gniezno – Patrycja Patulska

Najlepsza siódemka turnieju:
Zofia Jeżowska
Maria Szmytkowska
Oliwa Szostak
Marta Lewalska
Oliwia Gołębiowska
Dominika Matynia 
Maja Brząkała

Najlepsza bramkarka – Dominika Szmytkowska
Król Strzelców – Alicja Zamiara (31 bramek)
MVP – Milena Boryń

Wyróżnienia indywidualne – dzieci

Najlepsze zawodniczki drużyn:
1. Tuzinek SP12 ’05 Gniezno – Julia Nowak
2. Bukowina Buk ’05 – Zuzanna Siekańska
3. Junior Gardeja – Paulina Justa
4. MKS SP9 Gniezno – Wiktoria Guziałek
5. Bukowia Buk ’06 – Zofia Skomra
6. Olimpijczyk Budzyń – Oliwia Jaremba
7. MTS Kwidzyn ’05 – Julia Czarnuch
8. MTS Kwidzyn ’06 – Patrycja Krzeszowska
9. Junak Włocawek – Wiktoria Kulińska
10. SP Skórzewo – Małgorzata Kelar
11. Tuzinek SP12 ’06 Gniezno – Wiktoria Haremza/Michalina Grzesik
12. Sparta Gubin – Weronika Kozłowska

Najlepsza siódemka turnieju:
Natalia Tomczak
Karolina Paziewska
Kornelia Rychlik
Zofia Bartkowiak
Joanna Draheim
Maria Tanaś
Weronika Wabińska

Najlepsza bramkarka – Zuzanna Bober
Król strzelców – Marianna Janik (41 bramek)
MVP – Natalia Palczewska

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.