Przedsmak ligowych zmagań – zapowiedź Gniezno Cup 2017

W piątek, 15 września rozpocznie się kolejna, jedenasta już edycja turnieju Gniezno Cup. Jak co roku, tuż przed startem ligowych rozgrywek będziemy mogli śledzić poczynania młodych szczypiornistek z całego kraju. 

Turniej Gniezno Cup na dobre wpisał się w kalendarz imprez sportowych, odbywających się w Pierwszej Stolicy Polski. Jedenasta edycja tych zawodów przyciągnie do Gniezna liczne grono drużyn z całej Polski. Do walki o zwycięstwo przystąpią zespoły z takich miejscowości jak Koszalin, Gubin, Lubin, Szczecin, Kwidzyn, Włocławek, Ryjewo, Kowalewo Pomorskie, Kielce, Nowa Karczma, Kępno, Budzyń, Skórzewo, Gardeja, Buk i oczywiście Gniezno. Gospodarzy reprezentować będą aż siedem zespołów: Tuzinek ’05 SP 12, Tuzinek ’06 SP 12, MKS SP 9, MKS PR ’02, MKS PR ’03,  oraz dwie drużyny MKS PR ’04. 

Podobnie jak przed rokiem na boiska wybiegną zawodniczki z kategorii wiekowych młodziczka i dzieci (roczniki 2005 i młodsze). Rywalizacja odbywać się na będzie na dwóch obiektach sportowych – hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 oraz w hali Szkoły Podstawowej nr 12, mieszczącej się na osiedlu Kazimierz Wielkiego 33 i będzie trwa aż do niedzieli, kiedy to poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. 

Poniżej prezentujemy podział na kategorie wiekowe, grupy oraz terminarz turnieju. Zachęcamy do dopingowania i wspierania młodych zawodniczek. 

KATEGORIA DZIECI

Miejsce rozgrywania meczów: hala SP 12 (os. Kazimierza Wielkiego 33)

Grupa A:
Junior Gardeja
Sparta Gubin
MTS 06’ Kwidzyn
SP Skórzewo
Bukowia o6’ Buk
Tuzinek 05’ SP12 Gniezno

Grupa B:
Bukowia 05’Buk
MTS 05’ Kwidzyn
Olimpijczyk Budzyń
Junak Włocławek
MKS SP9 Gniezno
Tuzinek 06’ SP12 Gniezno

Piątek: 15.09.2017

1. 16.00 Tuzinek 05’ SP12 Gniezno – SP Skórzewo
2. 16.30 MKS SP9 Gniezno – Tuzinek 06’ SP12 Gniezno
3. 17.00 Bukowia 05’Buk – Olimpijczyk Budzyń
4. 17.30 Bukowia o6’ Buk – MTS 06’ Kwidzyn
5. 18.00 Sparta Gubin – Junior Gardeja
6. 18.30 MTS 05’ Kwidzyn – Junak Włocławek
7. 19.00 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Bukowia o6’ Buk
8. 19.30 MKS SP9 Gniezno – Bukowia 05’Buk

Sobota: 16.09.2017

9. 8.30 SP Skórzewo – Sparta Gubin
10. 9.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – MTS 05’ Kwidzyn
11. 9.30 MTS 06’ Kwidzyn – Junior Gardeja
12. 10.00 Olimpijczyk Budzyń – Junak Włocławek
13. 10.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Sparta Gubin
14. 11.00 MKS SP9 Gniezno – MTS 05’ Kwidzyn
15. 11.30 Bukowia o6’ Buk – Junior Gardeja
16. 12.00 Bukowia 05’Buk – Junak Włocławek
17. 12.30 SP Skórzewo – MTS 06’ Kwidzyn
18. 13.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Olimpijczyk Budzyń
19. 13.30 Bukowia o6’ Buk – Sparta Gubin
20. 14.00 Bukowia 05’Buk – MTS 05’ Kwidzyn
21. 14.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – MTS 06’ Kwidzyn
22. 15.00 MKS SP9 Gniezno – Olimpijczyk Budzyń
23. 15.30 SP Skórzewo – Junior Gardeja
24. 16.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Junak Włocławek
25. 16.30 MTS 06’ Kwidzyn – Sparta Gubin
26. 17.00 Olimpijczyk Budzyń – MTS 05’ Kwidzyn
27. 17.30 Tuzinek 05’SP12 Gniezno – Junior Gardeja
28. 18.00 Tuzinek 06’ SP12 Gniezno – Bukowia 05’Buk
29. 18.30 SP Skórzewo – Bukowia o6’ Buk
30. 19.00 MKS SP9 Gniezno – Junak Włocławek

Niedziela: 17.09.2017

Półfinały:

31. 8.00 A5 – B6
32. 8.30 A6 – B5
33. 9.00 A1 – B2
34. 9.30 B1 – A2
35. 10.00 A3 – B4
36. 10.30 B3 – A4
Finały:

37. 11.00 o miejsce XI – przegrani meczów 33 i 34
38. 11.30 o miejsce IX – wygrani meczów 33 i 34
39. 12.00 o miejsce VII – przegrani meczów 35 i 36
40. 12.30 o miejsce V – wygrani meczów 35 i 36

41. 12.00 o miejsce III – przegrani meczów 31 i 32
42. 13.00 o miejsce I – wygrani meczów 31 i 32

Mecz o III i o I miejsce odbędzie się na hali GOSiR

KATEGORIA MŁODZICZKA

Miejsce rozgrywania meczów: hala GOSiR (ul. Paczkowskiego 4)

Grupa A
MKS PR 03’ Gniezno
Energa Koszalin 03’
Zagłębie Lubin
Sparta Gubin

Grupa B
Kusy Szczecin
Bellator Ryjewo
Polonia Kępno
Junak Włocławek

Grupa C
MTS Kwidzyn 03’
Kowalewo Pomorskie
MKS PR 04’ I Gniezno
MKS PR 02’ Gniezno PK

Grupa D
Korona Kielce
Nowa Karczma
Energa Koszalin 04’
MKS PR 04’ II Gniezno

Piątek: 15.09.2017

1. 14.00 – MKS 03’ G-no – Zagłębie Lubin
2. 14.30 – Kusy Szczecin – Junak Włocławek
3. 15.00 – MKS PR 04’ I G-no – MKS PR 02’ G-no PK
4. 15.30 – Korona Kielce – MKS PR 04’ II G-no
5. 16.00 – Zagłębie Lubin – Energa Koszalin 03’
6. 16.30 – Junak Włocławek – Bellator Ryjewo
7. 17.00 – MTS Kwidzyn 03’ – MKS PR 02’ G-no PK
8. 17.30 – Nowa Karczma – Energa Koszalin 04’
9. 18.00 – Sparta Gubin – MKS PR 03’ G-no
10. 18.30 – Polonia Kępno – Kusy Szczecin
11. 19.00 – Kowalewo Pomorskie – MKS PR 04’ I G-no
12. 19.30 – Energa Koszalin 04’ – Korona Kielce
13. 20.00 – Energa Koszalin 03’ – Sparta Gubin
14. 20.30 – Bellator Ryjewo – Polonia Kępno

Sobota: 16.09.2017

15. 08.00 – MTS Kwidzyn 03’ – Kowalewo Pomorskie
16. 08.30 – MKS PR 04’ II G-no – Nowa Karczma
17. 09.00 – MKS PR 03’ G-no – Energa Koszalin 03’
18. 09.30 – Polonia Kępno – Junak Włocławek
19. 10.00 – MKS PR 04’ I G-no – MTS Kwidzyn 03’
20. 10.30 – Energa Koszalin 04’ – MKS PR 04’ II G-no
21. 11.00 – Sparta Gubin – Zagłębie Lubin
22. 11.30 – Kusy Szczecin – Bellator Ryjewo
23. 12.00 – Kowalewo Pomorskie – MKS PR 02’ G-no PK
24. 12.30 – Korona Kielce – Nowa Karczma

25. 13.00 – A3 – B4 …………………………. – ………………………….
26. 13.30 – A4 – B3 …………………………. – ………………………….
27. 14.00 – A1 – B2 …………………………. – ………………………….
28. 14.30 – A2 – B1 …………………………. – ………………………….
29. 15.00 – C3 – D4 …………………………. – ………………………….
30. 15.30 – C4 – D3 …………………………. – ………………………….
31. 16.00 – C1 – D2 …………………………. – ………………………….
32. 16.30 – C2 – D1 …………………………. – ………………………….
33. 17.00 – przegrani meczu 25 i 29 …………………………. – ………………………….
34. 17.30 – przegrani meczu 26 i 30 …………………………. – ………………………….
35. 18.00 – wygrani meczu 25 i 29 …………………………. – ………………………….
36. 18.30 – wygrani meczu 26 i 30 …………………………. – ………………………….
37. 19.00 – wygrani meczu 27 i 31 …………………………. – ………………………….
38. 19.30 – wygrani meczu 28 i 32 …………………………. – ………………………….

Niedziela: 17.09.2017

37. 08.00 – przegrani meczu 27 i 31 …………………………. – ………………………….
38. 08.30 – przegrani meczu 28 i 32 …………………………. – ………………………….
39. 09.00 – przegrani meczu 33 i 34 …………………………. – ………………………….
40. 09.30 – wygrani meczu 33 i 34 …………………………. – ………………………….
41. 10.00 – przegrani meczu 35 i 36 …………………………. – ………………………….
42. 10.30 – wygrani meczu 35 i 36 …………………………. – ………………………….
43. 11.00 – przegrani meczu 37 i 38 …………………………. – ………………………….
44. 11.30 – wygrani meczu 37 i 38 …………………………. – ………………………….
45. 12.00 – o III m Dzieci …………………………. – ………………………….
46. 12.30 – przegrani meczu 39 i 40 …………………………. – ………………………….
47. 13.00 – o I m Dzieci …………………………. – ………………………….
48. 13.30 – wygrani meczu 39 i 40 …………………………. – ………………………….

14.30 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
(hala GOSIR ul. Paczkowskiego)

O autorze:

Śledź go na Twitter / Facebook.